Joni Bungalow-2-Bedroom Home

  • 62 m²

Joni Lägenhet Erith ligger 3 km från Central Park och har utsikt över trädgården. Wi-Fi och en parkering finns också i den här lägenheten med 2 sovrum.

Joni Lägenhet erbjuder en duschkabin och en separat toalett för ökad komfort. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

Den här 62 m² stora lägenheten erbjuder sina gäster bekvämligheter, som ett minikök, samt matplats.

Populära attraktioner i området inkluderar Dartford Borough Museum, ungefär 10 minuter bort med bil. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka St Augustine of Canterbury, på gångavstånd från lägenheten. Boendet ligger 500 meter från den närmaste busshållplatsen Myrtle Close.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Joni Bungalow-2-Bedroom Home Erith
Place To Stay In Erith
Mobilpris

Place To Stay In Erith

8.3
Väldigt bra 11 recensioner
174 m från boendet
Apartment-Sleeps3-Parking-Internet
Mobilpris

Apartment-Sleeps3-Parking-Internet

9.0
Utmärkt 4 recensioner
174 m från boendet
USD 129 USD 116
per natt
Erith Cosy Retreat
Mobilpris

Erith Cosy Retreat

4.9
Okej 31 recensioner
268 m från boendet
USD 109 USD 98
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare

    Fritid

    • Trädgård

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: från 08:00 till 10:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Joni Bungalow-2-Bedroom Home?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Joni Bungalow-2-Bedroom Home inkluderar bland annat Central Park, Dartford Borough Museum, St Augustine of Canterbury.
    • Hur stort är lägenheten Joni Bungalow-2-Bedroom Home?
      Lägenheten Joni Bungalow-2-Bedroom Home har en total yta på 62 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Joni Bungalow-2-Bedroom Home Erith

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng